sobota, 7 marca 2015

Babskie spotkanie. Razem możemy więcej....

W dniu 8 marca 2015 roku o godzinie 18:00 odbędzie się  "Babskie Spotkanie" w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzcińcu. Koło Gospodyń Wiejskich w Trzcińcu zaprasza wszystkie kobiety z Huty Borowskiej, Osin, Adeliny, Książa i oczywiście Trzcińca

Babskie spotkanie. Razem możemy więcej....

Wszystkim kobietą z okazji dnia kobiet życzy ciekawych inicjatyw Dariusz Marek Gierej autor bloga Dariusz Marek Gierej Poleca

Razem możemy więcej

Razem możemy więcej - przy miłej i nastrojowej muzyczce w wykonaniu Marty Wójcik porozmawiają o problemach kobiet na wsi, zaplanują dalsze działania, oraz nawiążą nowe znajomości. W trakcie spotkania Bożena Jerwan zaprezentuje  profesjonalny pokaz makijażu oraz udzieli porady w zakresie pielęgnacji skóry twarzy. Ula Kotuła zaprezentuje zabiegi na dłonie i paznokcie.

Nastrojowa muzyka, kawa i specjały z domowej spiżarni 

Koło Gospodyń Wiejskich zapewnia kawę, herbatę i dobry nastrój, panie przynoszą domowej roboty wypieki, nalewki, wino i inne specjały. Spotkanie daje okazję wymiany przepisów i doświadczeń w kuchni, każda z Pań ma swoje sprawdzone przepisy i tajemnice. Przewidziano wiele  dodatkowych atrakcji.
Mamy, Babcie, Sąsiadki umawiajcie się już dzisiaj na "Babskie Spotkanie" na godzinę 18:00  w dniu 8 marca 2015 roku  i spotkajcie się w świetlicy OSP w Trzyńcu. 

Kontakt z autorem bloga: dm.gierej@gmail.com