niedziela, 19 kwietnia 2015

Protest skrzywdzonych rodzin przez "chory system "...

23 kwietnia o godz. 13:00 będziemy protestować pod Sejmem RP.


Wszyscy znają biały budynek na wiejskiej, ale czy ktoś zastanawia się dlaczego architektura  jest  właśnie taka , a nie inna?
 Wszyscy znają biały budynek na wiejskiej, ale czy ktoś zastanawia się dlaczego architektura  jest  właśnie taka , a nie inna?

Protest dotyczy krzywdzenia polskich rodzin poprzez zabieranie dzieci od rodziców biologicznych i umieszczenie ich w rodzinach zastępczych lub domach dziecka. Decyzje odbioru motywowane są wielokrotnie zbyt niskimi dochodami rodziców. Jest to krzywdzenie wielu rodzin, a najbardziej dzieci. Wielu rodziców czuje się także skrzywdzonych przez instytucje państwowe, których nadrzędnym zadaniem jest wspieranie rodziny.

Zapraszamy do kontaktu z Fundacją „Razem Lepiej” wszystkich, którzy czują się skrzywdzeni takim rozwiązywaniem problemów rodzinnych, tych którym nie jest obojętny los dziecka, a także wszystkie osoby, które chcą swoją obecnością dać wsparcie pokrzywdzonym. Mamy nadzieję, że nasz wspólny głos zostanie usłyszany przez tych, którym powierzyliśmy kierowanie Polską, a tym samym troskę o Polską rodzinę.

 Kontakt z autorem bloga: dm.gierej@gmail.com

Fundacja Razem Lepiej

ul. Kickiego 2 lok. U1, 04-369 Warszawa
godziny pracy biura: pon. – pt. w godz. 9.00 – 16.00

(0-22) 225 26 25
+48 531 356 777