wtorek, 3 marca 2015

Była zaniedbywana i traktowana gorzej niż inni pacjenci reportaż Pawła Grzegorowicza w "Ekspresie Reporterów"

Była zaniedbywana i traktowana gorzej niż inni pacjenci. Zostawiano ją samą przez wiele godzin, nawet wtedy gdy miała ostrą biegunkę i wymioty. Tak pobyt w szpitalu 13-to miesięcznej Zosi, podopiecznej Łukowskiego Domu Dziecka, opisują świadkowie dramatycznych zdarzeń. Twierdzą, że gdyby nie ich zaangażowanie się w opiekę nad dziewczynką, mogłoby dojść do tragedii. Tymczasem instytucje, które miały obowiązek dbania o Zosię odbijają piłeczkę, wzajemnie zrzucając na siebie odpowiedzialność. Dopiero po naszej interwencji, zarówno szpital, jak i placówka wychowawcza zauważyła jak duża jest skala problemu.

Reportaż Pawła Gregorowicza
Była zaniedbywana i traktowana gorzej niż inni pacjenci reportaż Pawła Grzegorowicza  w "Ekspresie Reporterów"


Po interwencji Marka Szambelana Prezesa Fundacji "Razem Lepiej" i Pawła Grzegorowicza  reportera Telewizji Lublin. Dyrektor szpitala w Łukowie zdecydował wymienić załogę, która zaniedbywała nasze pociechy.

W dniu 3 marca 2015 roku o godzinie 21:50  i powtórka programu Michała Olszańskiego 2: 10, 4 marca br.  Zapraszamy do obejrzenia reportażu dotyczącego sprawy podopiecznej Fundacji „Razem Lepiej”. Audycja zostanie wyemitowana przez Telewizję Polską na antenie Programu 2 w „Magazynie Ekspresu Reporterów" .
 Kontakt z autorem bloga: dm.gierej@gmail.com