niedziela, 22 marca 2015

Wielka Gala. Wręczenie statuetki „Łabędzia” przez Fundację „Razem Lepiej” Marka Szambelana

Finał Konkursu „Przyjaciel Rodziny ” zostanie rozstrzygnięty w dniu 28 marca 2015 r. Gala tego elitarnego konkursu odbędzie się w warszawskim hotelu "Sobieski". Tego wieczoru poznamy zwycięzców konkursu, Fundacja „Razem Lepiej” Marka Szambelana wręczy statuetki „Łabędzia”. Warto wspomnieć, że statuetki Łabędzia zostaną przyznane w kategoriach "Osoba publiczna", "Wielodzietna rodzina", "Matka samotnie wychowująca dzieci", "Ojciec samotnie wychowujący dzieci", "Sponsor/ofiarodawca", "Fundacja/stowarzyszenie" oraz "Przekaz medialny/edukacyjny". W trakcie gali nastąpi również premiera Hymnu Fundacji "Razem Lepiej" - "Razem zawsze lepiej" w wykonaniu zespołu G.A.T.E z Lublina.
 
Wielka Gala. Wręczenie statuetki „Łabędzia” przez Fundację „Razem Lepiej” Marka Szambelana
Kapituła Konkursu „Przyjaciel Rodziny ”, miała trudne zadanie, bo musiała wybrać 1 osobę w każdej kategorii oraz przyznać dwa dodatkowe wyróżnienia, z licznych zgłoszeń.
Uhonorowanie ludzi o wielkim sercu

Celem akcji jest nie tyko przedstawienie i uhonorowanie ludzi o wielkim sercu, pomagającym potrzebującym rodzinom, w szczególności  dzieciom, lecz także promowanie wartości rodzinnych poprzez wyróżnienie rodzin, potrafiących przezwyciężać kłopoty i przeciwności losu, i wyjść z trudnych sytuacji życiowych.
Zostaną również wyróżnione osoby, które angażują się w pracę społeczną Fundacji oraz osoby z nią współpracujące.

Zainteresowanie konkursem przerosło wszelkie wyobrażenia, gdyż zgłoszono do niego zarówno te osoby, które działają lokalnie w całym kraju, jak i poza granicami Polski.

Kapituła konkursu miała twardy orzech do zgryzienia, bo musiała wybrać 1 osobę w każdej kategorii oraz przyznać dwa dodatkowe wyróżnienia.. 

Huczne zakończenie gali 

W pierwszej kolejności zostanie wręczona nagroda główna, a imprezę uatrakcyjnią występy artystów. Większość artystów to zespoły dziecięce. Koncert odbędzie się na zakończenie gali.
Warto zaznaczyć, że coraz więcej osób włącza się w prace społeczne i  współpracuje z Fundacją. We wszystkie działania organizacji zaangażowane są osoby, które z dużym zaangażowaniem całość czynności wykonują społecznie.   
Fundacja "Razem Lepiej" dziękuje wszystkim zgłaszającym za zainteresowanie konkursem oraz za dostrzeżenie ludzi, zasługujących na wyróżnienie i docenienie.

Każda społeczna inicjatywa wymaga naszego zaangażowania i wsparcia

Drodzy Czytelnicy, konkurs ,,Przyjaciela Rodziny ’’ o statuetkę Łabędzia, zorganizowany przez Fundację „Razem Lepiej”, jest nie tylko godny pochwały, lecz wymaga też Waszego zaangażowania i wsparcia. Organizatorzy proszą sponsorów o nagrody rzeczowe  (mile widziany  jest sprzęt gospodarstwa domowego – lodówki pralki itp.) dla wyróżnionych rodzin, które mimo trudnej sytuacji życiowej nie podają się, przezwyciężając przeciwności losu.  

Statuetki zostaną przyznane w siedmiu kategoriach:

-        wielodzietna rodzina,
-        matka samotnie wychowująca dzieci,
-        ojciec samotnie wychowujący dzieci,
-        sponsor – ofiarodawca,
-        osoba publiczna,
-        fundacja – stowarzyszenie – instytucje,
-        przekaz medialny – edukacyjny.

O werdykcie Kapituły Konkursu zostaną Państwo powiadomieni niezwłocznie po ogłoszeniu wyników nominacji. 

Przed premierowe wykonanie Hymnu Fundacji "Razem Lepiej", "Razem zawsze lepiej" wykonanie zespołu G.A.T.E 


Kontakt z autorem bloga: dm.gierej@gmail.com