wtorek, 15 marca 2016

Pomagamy rodzinom, by były szczęśliwe

Pomagamy rodzinom, by były szczęśliwe, Fundacja  „Razem Lepiej”, KRS 0000304102

Pomagamy rodzinom, by były szczęśliwe, Fundacja  „Razem Lepiej”, KRS 0000304102Fundacja  „Razem Lepiej”
  
KRS 0000304102

                                                                                      www.razemlepiej.plJeżeli do tej pory nie rozliczyli Państwo  podatku dochodowego za  rok 2015,  uprzejmie prosimy o przekazanie 1% na rzecz naszej Fundacji . Dzięki Wam Fundacja „Razem Lepiej” będzie mogła pomóc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, ofiarom przemocy fizycznej i psychicznej.

Przekazując nam 1 % podatku pomagasz naszym podopiecznym w powrocie do życia wolnego od przemocy, patologii i biedy.Fundacja Razem Lepiej, powstała w 2008 roku, jest organizacją z ugruntowaną pozycją na polskim rynku sektora organizacji pożytku publicznego, docenianą przez liczne media krajowe o ogólnopolskim zasięgu.  Głównym celem naszej fundacji jest pomoc ofiarom przemocy domowej oraz rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, zwłaszcza biednym rodzinom wielodzietnym.

W efekcie naszych działań widzimy zauważalne zmiany postaw i zachowań ludzi, którym pomagamy. W Fundacji wszyscy pracujemy charytatywnie i mamy coraz szerszy krąg ludzi dobrego serca włączających się w naszą działalność pomocową. Pomoc świadczona przez naszą Fundację to przede wszystkim pomoc psychologiczna, prawna i osobiste interwencje w celu zatrzymania przemocy w rodzinie.Co roku organizujemy Dzień Dobrego Głoda. Podczas tej akcji w całej Polsce organizowane są wydarzenia, których celem jest zwrócenie uwagi na problem niedożywienia dzieci.

Co roku organizujemy też Galę  „Przyjaciela rodziny”. Gali przysługuje szczytny cel, a mianowicie promowanie wartości rodzinnych, poprzez wyróżnienie rodzin wielodzietnych, które pomimo trudnej sytuacji życiowej przezwyciężają wszelkie problemy i stawiają czoła przeciwnościom losu. Wyróżniamy też  matki  i ojców samotnie wychowujące dzieci.  Doceniamy i wyróżniamy też osoby o wielkim sercu, które pomagają potrzebującym rodzinom, mając na uwadze szczególnie dobro dzieci.


Przekaż nam  1 % podatku  -  pomóż nam pomagać.

Za  dobre serce, za  życzliwość dziękujemy.

Fundacja  „Razem Lepiej”

Marek Szambelan
Prezes 

Dariusz Marek Gierej
Dyrektor Oddziału Łódzkiego